تحلیل
این «دسته» موجود نیست!
یادداشت
این «دسته» موجود نیست!
طنز و کاریکاتور
این «دسته» موجود نیست!
اجتماعی-کاریکاتور
32896انسان توسعه یافته، جامعه مترقی و مناسبات اجتماعی حقوق محور خواستار حکمرانی خوب از مسوولین است. مسوولین به وکالت از شهروندان حکمرانی می کنند و باید در مقابل شهروندان خاضع باشند.
13970527000083_Test_PhotoJچند صباحی است که بحث سرمایه گذار پروژه میدان امام ارومیه تبدیل به خبر اول و موضوع مناقشه موافقان و مخالفان این طرح شده ، طرحی که پس از گذشت قریب به ۲۰ سال از کلنگ زنیش ، همچنان است.
32896 پس از واکنش های رسانه ای درباره جذب سرمایه گذار خارجی برای پروژه میدان امام خمینی(ره) ، شهردار ارومیه مطالبی را منتشر کردند ، که نشان می دهد برای چنین طرح بزرگی ، فرایند و تشریفات اداری را رعایت نکرده اند.
635501914952981755کارکرد رسانه چیست؟ رسانه‌ها چه‌ چیزی را به‌عنوان مطلوب نهایی خود هدف‌گذاری می‌کنند؟ و اساسا رسانه می‌خواهد چه‌کار کند؟ از منظر علوم ارتباطات، در اعلاترین سطح‌بندی هدف‌گذاری رسانه، «تغییر اندیشه و تغییر رفتار» هدف آرمانی تلقی می‌شود و اگر یک رسانه بتواند ابتدا مخاطب را جذب کند و بعد به او آگاهی ببخشد، سپس این آگاهی منجر به تغییر اندیشه شود و این تغییر اندیشه، رفتار فردی و اجتماعی را به‌شکل دلخواه خود دربیاورد، آن رسانه توانسته است بسیار موفق عمل کند.
156427226امروز هفتم تیر ماه و سی و دومین سالروز بمباران شیمیایی سردشت است؛ روزی که گونه هایم همانند صورت های کودکان مظلوم قربانی این فاجعه سرخ می شود و نفسم به شماره می افتد.