تعدادی بنگاه‌خبرپراکن رسانه‌نما طی ماه‌های اخیر و نزدیکی به انتخابات مجلس شورای اسلامی به‌ازای دریافت مطاع از نامزدهای گمنام اقدام به #پدیده سازی به شکلی مضحک از آنان کرده اند! که مطمئنا نه تنها آثار مثبتی برای آن نامزدنگون‌بخت نخواهد داشت بلکه باعث تخریب دوچندان وجه اجتماعی آن عزیزان خواهد شد.

به گزارش انعکاس‌نو، طبق رصد انجام شده، کانالی معلوم الحال که با #بهادری نسبت فامیلی داشته و مدتی این نماینده را #پدیده عنوان می کرد و به زور خود را رسانه ای وابسته به جریان اصلاح طلب جلوه می داد؛ امروز سعی دارد که یک نامزد انتخاباتی جوان، گمنام و وابسته به جریان پایداری را در قالب جریان اصلاح طلبی و روشنفکر و #پدیده معرفی کند!

این کانال تلگرامی ‌زمانی که خود را اصلاح طلب جلوه می داد، در خط هویت طلبان ترک زبان بود و تمامی تلاش خود را برای قومیتی کردن انتخابات گذشته به کار گرفت؛ ولی امروز رنگ عوض کرده و از نامزدهای اصولگرا حمایت می کند و اخبار نامزدهای انتخاباتی کورد زبان را پوشش می دهد.

برخی از کاربران شبکه های اجتماعی امروز مدیریت این کانال را با عنوان و هشتک ” #میو_میو عوض می شود” یاد می کنند.

لازم‌به ذکر است که گرداننده این کانال تلگرامی که حامی لیست شال زیتونی ها زیر پرچم #بهادری بود را یکی از عوامل اصلی شکست همین لیست عنوان می کنند؛ چرا که با سیاست های اشتباه تمامی رسانه ها را به دشمنی با شال زیتونی ها تحریک کرد.

خود آقای دغل به اصطلاح رسانه ای نیک می داند جریان قاطبه مردمی و بدنه اصلی اصلاح طلبی هرچند از وضعیت فعلی حاکم بر دولت آسیب دیده اند ولی هوشیار و آگاه بوده و بازی‌خور این نوع حرکات نخ‌نما و منسوخ نمی‌شوند.

به زودی و در صورت لزوم به موضوع #پدیده سازی اشاره خواهد شد.

ایمیل مستقیم: info@enekaseno.ir

1 دیدگاه:

دیدگاه‌های غیرقابل انتشار: 0 دیدگاه‌های منتشر شده: 1
    • دیدگاه یودیت در اسفند 17, 1398 در ساعت 09:47

      با سلام بنده هم به نوبه خودم از دست ماموران راهنمایی و رانندگی خیلی گله دارم تازگی ها قایم میشن بعد جریمه مینویسن مگه قانون نمیگه اول باید تذکر داد؟؟؟

      0 پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*