مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: به مناسبت هفته دولت، ۱۲۸ طرح برق‌رسانی در این استان با ۹۰۵ میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال هزینه به بهره‌برداری می‌رسد.

اکبر حسن‌بگلو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار انعکاس نو، اظهار داشت: این طرح‌ها شامل رفع ضعف ولتاژ شهری و روستایی، اصلاح و بهینه سازی شبکه در راستای تقویت برق مشترکان، توسعه فیدر و بالا بردن سطح قدرت مانور شبکه  توزیع، تامین برق مراکز صنعتی و تولیدی، تامین برق چاه‌های کشاورزی، برق‌رسانی به روستاهای فاقد برق، تامین روشنایی معابر و ظرفیت‌سازی شبکه برق شهرک‌های  صنعتی استان است.

وی افزود: برای اجرای این طرح‌ها ۱۴۰ کیلومترشبکه فشار متوسط، ۲۲۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف، ۲.۶ کیلومتر شبکه روشنایی و ۳۹۰ دستگاه پست زمینی – هوایی احداث شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی با اشاره به طرح‌های آماده کلنگ‌زنی در هفته دولت امسال نیز بیان کرد: اصلاح و بهینه سازی شبکه در راستای تقویت برق مشترکان و رفع ضعف ولتاژ در سطح استان به طول ۱۶۰ کیلومتر، برق‌رسانی به  ۲ روستای فاقد برق در هریک از شهرستان‌های سردشت، شاهین‌دژ، ماکو، برق‌رسانی به روستای قزلجه علیا در مهاباد، قانی‌قیه در خوی و قزقاپان ترک در تکاب جزو این طرح‌هاست.

حسن‌بگلو ادامه داد: برای اجرای طرح‌های آماده کلنگ‌زنی ۲۸۲ میلیارد و ۱۰۱ میلیون ریال اعتبار برآورد شده است.

ایمیل مستقیم: info@enekaseno.ir

1 دیدگاه:

دیدگاه‌های غیرقابل انتشار: 0 دیدگاه‌های منتشر شده: 1
  • دیدگاه Timecode.ir در مهر 24, 1399 در ساعت 05:43

   سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون
   تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون
   بشه

   0 پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*